Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5863. Czytelniczka z Podkarpacia

Mam 45 lat. Jestem panną, praktykującą katoliczką, ceniącą uczciwość, szczerość, dobroć. Bardzo kocham Boga, przyrodę, wędrówki górskie. Lubię podróże, teatr. Chciałabym poznać kogoś w zbliżonym wieku i wyznającego podobne wartości, może na dobre i złe.

5864. Zofia z Małopolski

Jestem samotną wdową. Mam 65 lat, modlę się o pełnienie woli Bożej. Chętnie nawiążę znajomość z osobami w podobnym wieku.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5865. Anna z Podkarpacia

Mam 42 lata, jestem osobą wierzącą. Lubię podróże, dobry film, książkę. Gram na instrumentach muzycznych. Staram się odnajdywać wolę Bożą w codziennym życiu. Szukam przyjaciela, kogoś, kto czuje, że chce żyć z drugą osobą i dla niej, razem przeżywać trudności i cieszyć się.

5866. Samotny

Chciałbym nawiązać kontakt z osobą samotną, o spokojnym charakterze. Jestem kawalerem, mam 60 lat. Interesuje mnie duchowa strona życia. Lubię rozmawiać i dyskutować na tematy historyczne, religijne, polityczne, światopoglądowe.

5867. Samotna z woj. podlaskiego

Jestem wierzącą i wrażliwą panną. Mam ok. 50 lat. Chciałabym poznać kogoś, kto byłby dla mnie wsparciem i radością. Lubię spacery i przyrodę, a także domowe zacisze.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2015-10-07 08:41

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego wpatrujecie się w niebo?

2026-05-12 14:51

Niedziela Ogólnopolska 20/2026, str. 22

[ TEMATY ]

homilia

Grażyna Kołek

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyraża znamienny paradoks. Z jednej strony wskazuje na odejście zmartwychwstałego Pana, gdy w obecności Apostołów uniósł się w górę i „obłok zabrał Go im sprzed oczu”. Z drugiej – zawiera Jego obietnicę: „oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”. Ten paradoks odzwierciedla samo sedno wiary chrześcijańskiej, czyli zmysłową nieobecność pośród nas Boga, który objawił siebie w Jezusie Chrystusie, oraz Jego obecność i skuteczne wsparcie okazywane każdemu, kto z Nim związał swe życie i losy.
CZYTAJ DALEJ

Nowenna do Ducha Świętego

[ TEMATY ]

nowenna

Duch Święty

Karol Porwich/Niedziela

Jak co roku w oczekiwaniu na to Święto Kościół katolicki będzie odprawiał nowennę do Ducha Świętego i tym samym trwał we wspólnej modlitwie, podobnie jak apostołowie, którzy modlili się jednomyślnie po wniebowstąpieniu Pana Jezusa czekając w Jerozolimie na zapowiedziane przez Niego zesłanie Ducha Świętego.

1. Po wystawieniu Najświętszego Sakramentu można zaśpiewać hymn: "O Stworzycielu, Duchu, przyjdź" lub sekwencję: "Przybądź, Duchu Święty" czy też inną pieśń do Ducha Świętego.
CZYTAJ DALEJ

31 spojrzeń Maryi: Spojrzenie pełne niepokoju

2026-05-17 20:58

[ TEMATY ]

31 spojrzeń Maryi

Agata Kowalska

Każde spojrzenie Maryi coś odsłania: Boga, człowieka, drogę. W maju zapraszamy Cię do zatrzymania się przy 31 takich spojrzeniach. Dziś zobacz jedno z nich.

Niepokój też może być częścią miłości. Maryja nie udaje spokoju. Jest prawdziwa. Relacja z Bogiem nie wymaga idealnych emocji. Wymaga szczerości.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję